Kütahyada Kebap Yemek

Kategori Köşe Yazarı

Kütahyada bir akşam eşimle, arkadaşımla veya çocuklarımla güzel bir yemek yiyeyim dediğinizde acaba nereye gitsem düşüncesi gelir insanın aklına. Köfteciler, Dönerciler, lahmacuncu ve pideciler kütahyada almış başını gitmiş ve her birisininde birbirinden bir farkı da yok. Yani lezzet arayışında olsanız dahi bunu istediğiniz tarzda yiyemeyeceğinizin bir garantisi var ve kesin yediğinizden bişey anlamayacaksınız ve aç olduğunuz için karın doyurmuş olacaksınız.

Ben bugün size bir lezzet mekanını anlatacağım. Kebap üzerine kurulmuş bu lezzet lokantasında yemeğin dışında yanında gönderilen daha lezzetli mezeler ve çeşitler de var.

Neresimi burası, burası Kütahyada hizmet veren Fazlı Ustanın Yeri Yaprak Kebap Lokantası. Kebapçı yokmu kütahyada arkadaş diyeceksiniz. Evet ne yazık ki kebap yapan lokanta ve resteurant çok ama yapabilen nedense yok.

Yaprak kebap bu işi gerçekten tam layıkı ile yapıyor. Kütahyaya adanadan gelen memurlar, öğrenciler, askerler. Duyun buradan sesimi. Sizlere verdiğim adreste adanadaki kebapçılardan daha güzel bir kebap yapan yaprak kebapçı ustasını tanıtıyorum. Aradığınız o lezzet kütahyada sadece yaprak kebapta. Yaprak kebap lokantasının kebap sunumunun yanında küçük közde pişmiş soğanlar, yeşil biberler çok harika lezzet veriyor etin yanında.

YAPRAK KEBAP İLETİŞİM BİLGİLERİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Et derken nasıl et? Adana kıyma kebap ve adana yaprak kuşbaşıdan büyük parça et. Etin lezzetine doyamayacağız şekilde usta tarafından işlemden geçirilmiş.

Bu yazımı okuduktan sonra bu akşam kendinize bir güzellik yapın ve hemen vakit kaybetmeden yaprak kebabın yolunu tutun. Kendinizi ödüllendirin.

Unutmadan.. Biraz kalabalık oluyor ve tezgah etleri erken bitiyor çok sipariş aldıkları için. erken gidin ve karnınızı doyurun. benden söylemesi.

Salatasını beğenmeyebilirsiniz ama közlenmiş soğan ve biber onuda arada götürüyor artık 🙂

 

YAPRAK KEBAP İLETİŞİM BİLGİLERİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Sponsor Reklam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir