Oto Ekspertiz Hizmetleri

Kategori KÖŞE YAZILARI
DEĞERLENDİRMENİZİ YAPIN
[Toplam : 0 Ortalama: 0]

Birçok yerde ekspertiz hizmeti veren firma gün geçtikçe artıyor. Bunun sebepleride insanlar artık ustalara güvenmiyor. Çünkü ikinci el araba aldığınızda sanayide herhangi bir ustaya aracı gösteriyorsunuz ve o size evet arabada sorun diyor ve arkanıza bakmadan gidiyorsunuz. Çok geçmeden aracın sorunları tek tek çıkmaya başlıyor. Gidip ustaya sen böyle demiştin demenin kime faydası olur? Kimseye faydası olmaz. Çünkü adam size belgeli resmi bir rapor vermedi. Sözlü olarak sizin gönlünüzü yaptı ve gönderdi. Bu ve benzeri sorunları hemen hemen herkes duymuş yada yaşamıştır.

Şimdi ise öyle mi ? Hayır. Ekspertiz hizmeti veren özel işyerleri var. Ne yapıyor bunlar dersen belgeli raporlu testlerden geçirilen aracın sonucunu raporluyor ve imzalı olarak sana veriyor. Sen raporun aksine çıkan bir durumda gerekirse hakkını mahkeme yoluyla alabiliyorsun. Çünkü adam sana bu arabada boya yok demiş ve boyalı çıkan aracı o sahte belge yüzünden yüksek fiyatlara alarak zarara uğramış oldun. Bu zararı da ekspertiz firmasından alabiliyorsun.

Edirnede son günlerde ekspertiz hizmeti veren firmalar daha da çok arttı. Bunlardan birtanesi Edirne Check Point Oto Ekspertiz Firması. Firmanın websitesi http://edirneoto.net

Check Point Oto Ekspertiz Edirnede eski sanayi sitesinde açıldı. Son sistem teknolojilerle donatılan Edirne Oto Ekspertiz firması edirnede çok üstün hizmet vermeye başladı.

DYNO (MOTOR ) TESTİ

SÜSPANSİYON TESTİ

FREN TESTİ

YANAL KAYMA TESTİ

ARAÇ ALTI KONTROLLERİ

KAPORTA-BOYA KONTROL TESTLERİ

AKÜ TESTLERİ

DİAGNOSTİC (BEYİN) ARIZA TESPİT

edirneoto.net websitesi ile hizmet veren Edirne Check Point Oto Ekspertiz sizlere üstün hizmet kalitesini sunuyor. Müşteri memnuniyetiyle edirnelilere en iyi ekspertiz hizmetini vermeye devam ediyor.

Sponsor Reklam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir