Toplu Whatsapp Mesajı Nasıl Gönderilir

Kategori KÜTAHYA HABERLER
DEĞERLENDİRMENİZİ YAPIN
[Toplam : 0 Ortalama: 0]

Toplu sms göndermeyi hepimiz az çok biliyoruz. Anlaşmalı bir firma ile çalışarak bize verilen panel hesabı üzerinden istediğimiz cep telefonu numaralarına istediğimiz yasal prosedürün izin verdiği şekilde başlık kullanarak numara yerine isim ile sms gönderiyorduk.

Peki ya internetin çok daha fazla kullanıldığı ve artık sms yerine whatsapp ın kullanıldığı toplu mesajlarda istediğimiz numaralara tek tıklama ile whatsapp hesaplarına mesaj gönderebiliyormuyuz?

Bu sorunun tek olumlu cevabı var. Oda evet.

Artık whatsapp ile istediğiniz kadar numaraya toplu olarak mesaj göndermek mümkün. Nasıl mı ?

teknoltanKüçük bir masaüstü yazılımı yüklemeniz gerekiyor. Teknoltan firmasının geliştirdiği bu sistem size firmanın tanımlayacağı kullanıcı hesabı ile giriş yaptıktan sonra whatsapp hesabınızdan doğrulamanızı yaparak kullanıma geçebilirsiniz.

Çok basit sistemle çalışan bu yazılım size aslında bir çok konuda rahatlık sağlamakta.

 

Program arayüzü aslında tam olarak toplu whatsapp göndermek için en basit arayüze uyarlamak için yapılmış. Basit kullanımı ile whatsapp mesajlarınızı gruplara gönderme gereği bile kalmadan her telefonun kendisine direk %100 olumlu gönderim ve alıcıya ulaşacak şekilde hazırlanmıştır.

whatsapp toplu mesaj

%100 başarılı bir program olan Teknoltan message whatsapp programı eğer toplu mesaj gönderim kullanıyorsanız tam size göre. Kesinlikle kullanım ihtiyacınız var ise firma ile görüşün ve nerede ne amaçla kullanacağınızı belirtin.  Firma size yapılabilecek güzellikleri zaten yapacaktır.

Aşağıdaki Bağlantıya Tıklamanız İletişime Geçmek İçin Yeterli Olacaktır.

Whatsapp Toplu Mesaj Gönderme

 

 

Sponsor Reklam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir