• CANLI TV İZLE
  • CANLI BORSA
  • Kütahya 17° AÇIK
    • Adana
    • Adıyaman
    • Afyonkarahisar
    • Ağrı
    • Amasya
    • Ankara
    • Antalya
    • Artvin
    • Aydın
    • Balıkesir
    • Bilecik
    • Bingöl
    • Bitlis
    • Bolu
    • Burdur
    • Bursa
    • Çanakkale
    • Çankırı
    • Çorum
    • Denizli
    • Diyarbakır
    • Edirne
    • Elazığ
    • Erzincan
    • Erzurum
    • Eskişehir
    • Gaziantep
    • Giresun
    • Gümüşhane
    • Hakkâri
    • Hatay
    • Isparta
    • Mersin
    • istanbul
    • izmir
    • Kars
    • Kastamonu
    • Kayseri
    • Kırklareli
    • Kırşehir
    • Kocaeli
    • Konya
    • Kütahya
    • Malatya
    • Manisa
    • Kahramanmaraş
    • Mardin
    • Muğla
    • Muş
    • Nevşehir
    • Niğde
    • Ordu
    • Rize
    • Sakarya
    • Samsun
    • Siirt
    • Sinop
    • Sivas
    • Tekirdağ
    • Tokat
    • Trabzon
    • Tunceli
    • Şanlıurfa
    • Uşak
    • Van
    • Yozgat
    • Zonguldak
    • Aksaray
    • Bayburt
    • Karaman
    • Kırıkkale
    • Batman
    • Şırnak
    • Bartın
    • Ardahan
    • Iğdır
    • Yalova
    • Karabük
    • Kilis
    • Osmaniye
    • Düzce
    • Lefkoşa
    • Bakü
    • Amsterdam
  • ÖĞLE'YE 13:05

  • CANLI SONUÇLAR
  • İDDAA PROGRAMI

AVLgs 20:00 EVEfb

MANUgs 22:15 LIVfb

VİDgs 20:00 VLLfb

EİBgs 21:00 BETfb

GRAgs 23:00 RMAfb

CROgs 21:45 VERfb

AJXgs 15:30 VVVfb

HERgs 15:30 FEYfb

PSVgs 15:30 PECfb

RKCgs 15:30 FCTfb

ROTgs 15:30 FCUfb

EMMgs 15:30 HEERfb

GFgs 15:30 AZfb

FRSTgs 15:30 VITfb

ADOgs 15:30 WILfb

RAFCgs 19:30 CBKVfb

AAGgs 14:30 KVOfb

SLgs 17:00 KVMfb

RBLgs 21:45 BVBfb

RUVgs 22:15 ASMfb

CUDgs 1 - 1 DYJfb

JUNgs 1 - 1 CARPfb

FLUgs 2 - 1 İSFfb

CARgs 1 - 1 SPFCfb

ARJUgs 0 - 1 CDUCfb

ANAgs 0 - 0 CNFfb

DLGgs 0 - 1 CCPfb

TORgs 2 - 0 COLUfb

IMCFgs 0 - 2 MON fb

PHIgs 1 - 1 NENfb

HOUgs 1 - 0 SPCfb

MNSgs 1 - 0 VANfb

SJEgs 0 - 1 SEAfb

MFCgs 4 - 3 GFCfb

GLFCgs 21:00 POTfb

CAMPgs 1 - 1 BPBfb

SOUgs 22:00 TREfb

HOLKgs 16:30 JRBfb

12Ogs 1 - 2 CDHfb

SLgs 1 - 2 CARCfb

CEAFgs 0 - 0 ARSfb

BOLgs 2 - 2 JWİfb

ACGgs 0 - 0 PALfb

CITgs 19:00 BREfb

FBCVgs 22:00 CHIfb

DTCgs 2 - 1 DCAfb

ATLgs 1 - 0 PFCfb

Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme turundaki rakibi PAOK oldu

Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu'nda Yunanistan'ın PAOK takımıyla eşleşti. Tek maç üzerinden oynanacak maç, PAOK'un sahasında oynanacak.

Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu’nda Yunanistan’ın PAOK takımıyla eşleşti. Tek maç üzerinden oynanacak maç, PAOK’un sahasında oynanacak.

İsviçre’nin Nyon kentindeki UEFA Genel Merkezi’nde gerçekleştirilen kura çekimi sonucu, muhtemel 2. eleme turu eşleşmeleri belirlendi.

Turnuvaya 2. eleme turundan başlayacak Beşiktaş’ın rakibi Yunan kulübü PAOK oldu.

Şampiyonlar Ligi 2. eleme turu eşleşmeleri, bu sezon tek maç üzerinden ve seyircisiz oynanacak. Siyah-beyazlılar, kura gereği maça Yunanistan’da çıkacak.

Selanik’te yapılacak karşılaşmanın eşitlikle geçilmesi ve eşitliğin uzatmalarda da bozulmaması halinde penaltı atışlarına geçilecek.

25-26 Ağustos tarihlerinde yapılacak maçlarda kaybeden ekipler, yollarına UEFA Avrupa Ligi 3. eleme turundan devam edecek.

Lig ve şampiyonlar yolu olmak üzere iki grup halinde yapılan çekiliş sonucundaki eşleşmeler şöyle:

Şampiyonlar yolu:

Floriana (Malta)/Cluj (Romanya) – Dinamo Zagreb (Hırvatistan)

Young Boys (İsviçre) – Kİ Klaksvik (Faroe Adaları)/Slovan Bratislava (Slovakya)

Celtic (İskoçya)/Reykjavík (İzlanda) – Ferencvaros (Macaristan)/Djurgarden (İsviçre)

Flora Tallinn (Estonya)/Suduva (Litvanya) – Maccabi Tel-Aviv (İsrail)/Riga (Letonya)

Legia Varşova (Polonya)/Drita (Kosova)/Linfield (Kuzey İrlanda) – Ararat (Ermenistan)/Omonia (Kıbrıs Rum Kesimi)

Celje (Slovenya)/Dundalk (İrlanda) – Molde (Norveç)/KuPS (Finlandiya)

Buducnost (Karadağ)/Ludogorets (Bulgaristan) – Midtjylland (Danimarka)

Dynamo Brest (Belarus)/Astana (Kazakistan) – Connah’s Quay Nomads (Galler)/Saraybosna (Bosna Hersek)

Karabağ (Azerbaycan)/Sileks (Makedonya) – Sheriff (Moldova)/Fola (Lüksemburg)

Dinamo Tiflis (Gürcistan)/Tirana (Arnavutluk) – Kızılyıldız (Sırbistan)/Europa (Cebelitarık)

Lig yolu:

AZ Alkmaar (Hollanda) – Viktoria Plzen (Çekya)

PAOK (Yunanistan) – Beşiktaş

Lokomotiva Zagreb (Hırvatistan) – Rapid Wien (Avusturya)

3 ŞAMPİYONLUĞU BULUNUYOR

PAOK’un Yunanistan Ligi’nde 3 şampiyonluğu bulunuyor.

İlk şampiyonluğuna 1975-1976’da ulaşan siyah-beyazlı ekip, 1984-1985’te bir kez daha mutlu sona ulaştı. 

PAOK, ligdeki son şampiyonluğunu ise 2018-2019’da namağlup şekilde gerçekleştirdi.

Siyah-beyazlı ekip, 7 kez de Yunanistan Kupası’nı müzesine götürdü.

PAOK, 2019-2020 sezonunu ise 2. sırada tamamladı.

AVRUPA KUPALARINDA 180 MAÇA ÇIKTI

Yunanistan temsilcisi, Avrupa kupalarında 180 maça çıkarken, 62 galibiyet elde etti. Rakipleriyle 54 kez berabere kalan siyah-beyazlı ekip, 64 mağlubiyet aldı.

2010-2011 sezonunda UEFA Avrupa Ligi play-off turunda Fenerbahçe ile eşleşen PAOK, evindeki ilk maçta rakibine 1-0 üstünlük kurdu. İstanbul’daki karşılaşmadan 1-1 beraberlikle ayrılan Yunanistan temsilcisi, sarı-lacivertli rakibini eleyerek gruplara kaldı.

KADRODA TANIDIK İSİMLER VAR

PAOK’un kadrosunda geçmiş yıllarda Süper Lig’de görev almış Miroslav Stoch ile Diego Biseswar da bulunuyor.

Slovak oyuncu Stoch, geçmiş sezonlarda Fenerbahçe ve Bursaspor forması giyerken, Hollandalı isim Biseswar ise Kayserispor’da oynadı.

Bu arada Stoch’un geçtiğimiz günlerde yeni tip koronavirüs testinin pozitif çıktığı açıklanmıştı.

Teknik direktörlüğünü Portekizli Abel Ferreira’nın yaptığı PAOK’un internet sitesine göre güncel kadrosu şöyle:

Kaleciler: Alexandros Paschalakis, Simeon Papadopoulos, Zivko Zivkovic (Sırbistan).

Savunma: Rodrigo Alves Soares (Brezilya), Leonardo de Matos Cruz (Brezilya), Sverrir Ingi Ingason (İzlanda), Fernando Lopes dos Santos Varela (Portekiz), Enea Mihaj (Arnavutluk), Josa Angel Crespo (İspanya), Dimitris Giannoulis, Giannis Michailidis.

Orta saha: Omar El Kaddouri (Belçika), Mauricio Jose da Silveira Junior (Brezilya), Dimitris Pelkas, Pontus Anders Mikael Wernbloom (İsveç), Adelino Andre Vieirinha (Portekiz), Diego Biseswar (Hollanda), Stefan Schwab (Avusturya), Anderson Esiti (Nijerya), Josip Misic (Hırvatistan), Douglas Augusto Soares Gomes (Brezilya), Charis Tsiggaras.

Forvet: Karol Swiderski (Polonya), Dimitris Limnios, Chuba Akpom (İngiltere), Christos Tzolis, Leonardo Rodrigues Lima (Brezilya), Miroslav Stoch (Slovakya).

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli
Yazarlar
Video
Galeri
Kütahya Tanıtım Portalı'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Kütahya Tanıtım Portalı'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.