HAKKIMIZDA

Kütahya iline bağlı merkez mahalle ve köylerde faaliyette bulunan işletmelerin tanıtımı, köy ve mahallelerin tanıtımını bir görev olarak üstlenmiş bulunmaktayız. Aynı zamanda Kütahya iline bağlı bulunan Altıntaş, Aslanapa, Çavdarhisar, Emet, Gediz, Hisarcık, Domaniç, Pazarlar, Şaphane ilçelerinin de aynı görev ve vazifeden faydalandırılması için ekip oluşturulacak ve güncel il, ilçe, kasaba ve köylerin tanıtımı, haberleri ve resimleri anlık olarak güncel websitemizde yayınlanacaktır.

Kütahyamızda yaşamış, kütahyamızda doğmuş ve kütahyamızı merak eden hemen hemen herkes kendi yurdunu köyünü canlı seyredemesede internetten makaleler okuyup resimlerine bakıp, sitedeki diğer ziyaretçiler ile bağ kurmasına olanak sağlayacaktır.

 

Kütahya için küçük bakkaldan tutunda sanayideki lastikçiye kadar her türlü firmanın işletmenin  tanıtımını yapmak için gayret göstermekteyiz. Bu gayretimizin yeterli gelemeyeceği doğrultusunda, siz takipçi ve ziyaretçilerimizin emeğine ihtiyaç duymaktayız.

Sizlerden ricamız, sitemizin üst menüsünde bulunan Firma Ekle bağlantısından Kütahyadaki Firma ve köyleri hakkında bilgi gönderimi sağlamanızdır.

Kutaahya.com Kütahya Arşiv Hizmeti