Kütahya Çamlıca Spor

Kategori Kütahya Spor

KÜTAHYA ÇAMLICA SPOR KURULUŞ


Kütahya Çamlıcaspor 06 Haziran 1988 tarihinde Mehmet Ali Ay başkanlığında oluşturulan Tahir Akdağ, Mehmet Ali Akkuş, Hakkı Uygun, Muammer Karcı, Ahmet Zengin ve Mehmet Sivrikaya geçici yönetim kurulu tarafından kurulmuştur.

KÜTAHYA ÇAMLICA SPOR RENKLERİ RENKLER


Kulübün renkleri yeşil-kırmızıdır. Renklerdeki kırmızı Çamlıca’nın meşhur kirazını ve yeşil rengi de Çamlıca’nın ünlü çam ağaçlarını temsil etmektedir.


KÜTAHYA ÇAMLICA SPOR İLK YÖNETİM KURULU


Geçici Yönetim kurulu tarafından kurulan kulübün ilk başkanı Tahir Akdağ’dır. Tahir Akdağ’ın Yönetim kurulunda ise şu isimler yer almıştır:Mehmet Ali Akkuş, Bekir Zengin, Hakkı Uygun, Mustafa Okçu. Tahir Akdağ Başkanlığındaki Yönetim Kurulu 28.07.1988 tarihinde göreve başlamıştır.

ÇAMLICA SPOR KULÜP BAŞKANLARI


Kulübümüz tarihinde görev yapan başkanlar ve görev süreleri şöyledir:
1-TAHİR AKDAĞ-(28.07.1988-25.07.1992)
2-MUSTAFA ÇELEBİ-(25.07-1992-10.07.1994)
3-HÜSEYİN SİVRİKAYA-(10.07.1994-26.08.1996)
4-MUSTAFA ÇAVDAR-(26.08.1996-29.07.1998)
5-İLHAMİ ÇAVDAR-(29.07.1998-18.07.1999)
6-HASAN ERDEMİR-(18.07.1999-20.07.2000)
7-HASAN OKÇU-(20.07.2000-27.07.2008)
8-MUSTAFA ÖZDEMİR-(27.07.2008-…..)

BAŞARILARIMIZ
-1990-1991 2.AMATÖR KÜME A GENÇLER LİGİ ŞAMPİYONLUĞU
-1999-2000 2.AMATÖR KÜME BÜYÜKLER LİGİ ŞAMPİYONLUĞU
-2003-2004 2.AMATÖR KÜME A GENÇLER LİGİ ŞAMPİYONLUĞU
-2005-2006 2.AMATÖR KÜME BÜYÜKLER LİGİ ŞAMPİYONLUĞU
-2008-2009 ASIM ALKIŞ MİNİKLER TURNUVASI CENTİLMENLİK KUPASI

Sponsor Reklam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir