Mr Wash Sera Avm Oto Yıkama

Kategori KÜTAHYA HABERLER, Oto Temizleme

Kütahya Mr Wash Sera Avm Oto Yıkama Hizmeti. Arabalarınız Siz Alışveriş Yaparken Tertemiz Olsun. Arabalarınızın İçi ve Dışı Tertemiz Olsun. Kütahya Sera Avm de bodrum katta kapalı araba garajının bulunduğu yerde arabalarınızı yıkıyor ve temizliyoruz. Kütahyada Profesyonel Araba Yıkama Hizmeti veren Mr Wash, Özel yıkama detarjan ve Süngerleri Kullanmaktadır.

Mr Wash Oto Kuaför, Ozon Dezenfeksiyon, Motor Yıkama, Motor Koruma, Boya Koruma, Ekstra Temizlik, İç Detaylı Temizlik Hizmetleri Vardır.

Nano Cila Kütahyada. Cilalar kalitesine göre yüzey üzerinde 0,015mm arasında bir tabaka meydana getiriyor. Nano korumaların yüzey üzerinde yarattığı tabaka ise 0,00015mm den daha küçüktür. Koruma ne kadar küçük değerlere sahipse yüzeydeki gözenekleri o kadar iyi doldurur ve yüzeye o kadar iyi bağlanır.  Dolayısıyla nano korumalar cilalara göre kuş pisliği gibi asitli çözeltilere, soldurucu UV ışınlarına ve araca zarar veren diğer dış etkenlere karşı çok daha dayanıklı ve uzun süreli koruma sağlar.

Ozon Temizliği hangi Kokuları Yok eder? Araçta kabin içinde detaylı iç temizlik yapıldıktan sonra kullanılan temizlieyicilerin bıraktığı kokuların giderilmesi işlemidir. Ağır koku dezenfeksiyonun araçta sinmiş sigara, süt, peynir, balık, bakteri kokusu v.s. gibi yerleşmiş ağır kokuların Ozan bombardımanı ile giderilmesi işlemidir.

 

30 Dakikadar Aracınız Temizlenir.

Ozon Temizliği : 20 TL.

Nano Cila : 20 TL.

İç Temizlik : 15 TL.

Dış Temizlik : 15 Tl.

İç ve Dış temizlik : 25 Tl.

Kampanya : 5 Adet İç ve Dış Yıkamaya Nano Cila Hediye.

Kampanya : 5 Adet İç ve Dış Yıkamaya Ozon Temizliği Hediye.

Adres : Kütahya Sera Avm Kapalı Oto Parkı

Tel : 0274 225 12 34

Cep : 0544 525 13 42

 

Sponsor Reklam

3 Responses to Mr Wash Sera Avm Oto Yıkama

 1. Mehmet

  İşçilik sıfır. Baştan savma iş yapiyorlar. Çalışanlar ilgisiz

 2. Kadir

  Kaçkez yıkattımsa hep bir eksik yerleri kalıyor. Arabanın bagajını temizlemeyi unuttular sonrasında dedim ki arkadaş bagaj temizlenmemiş öncekinde detaylı temizleyin parası neyse veriyoruz dedim. Yine anlatamamışım meğer. Çünkü sonrada arka yemek masa çekilerini hiç silmemişler. Çocuk yemek yerken kirletiyor ama temizleyiciye veriyorsun temizlemiyor.
  Bence aracı teslim almadan iyice inceleyin aceleye getirmeyin iyice temizlesinler.

 3. Ali Bahadir

  Rezalet bagaj cevresini ve aynalari silmemisler. Aracin icinde yapiskan bi parlatici kullanmislar.

  Ve ellerinde anahtarla bagaji acarken cizmisler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir