Tavşanlı Linyitspor Birinci

Kategori Tavşanlı Haber

Tavşanlı Linyitspor Liderliği Doğantepespor’dan Aldı ve Tabloda Birinci Sırada Görünüyor. 

Aynı zamanda listede ismi görünmeyen kütahya spora gönderme yapan tavşanlı spor resim ve puanlama listesinin üzerine neredesin canım  yazarak gönderme yaptı.

Tavşanlı spor bu sezon gerçektende çok başarılı bir spor sergiledi. Tavşanlı spor liderliğe yürüdükçe tavşanlı halkı spora daha çok önem vermeye başladı. Hem maddi hem manevi değer kazanan Tavşanlı Linyit spor bugün lider.

TAVŞANLI LİNYİTSPOR :
 48)Erman Balaban 3)Emre Çölgeçen 4)Fatih Yılmazlar 5)Murat Kurt 6)Mehmet Meşe 7)Şahin Gizlenci(9 Ferdi Kösem) 8)Cengizhan Gündüz(14 Oğuzhan Türkoğlu) 10)Adem Hakan Ali Denizer 11)Sinan Bozkır 13)Bülent İnönü(15 Melih Çırak) 17)İbrahim Zeytin 
 YEDEK OYUNCULAR 93)Emrah Öztaş 2)Cihat Öztürk 9)Ferdi Kösem 14)Oğuzhan Türkoğlu 15)Melih Çırak 16)Ozan Siner 18)Ekrem Melih Özer
 TEKNİK SORUMLU:ERHAN SARIGÖL

BAŞİSKELE DOĞANTEPESPOR:
55)Godspower Samson 61)Sercan Keskin 16)Emirhan Önder 41)Volkan Kesim 5)Taha Bartu Bulut 8)Uygar Üstün 81)Doğukan Saçar 20)İsmail İrvasa 99)İbrahim Enes Sülün 45)Gökhan Şanlıtürk 7)İshak Topçu 
YEDEK OYUNCULAR:96)Enes Gür 2)Aykut Öngel 25)Sami Çetin 3)Samet Şahin 17)Umutcan Kurt 28)Emirhan Odabaşı 11)Kadir Kalaycı
TEKNİK SORUMLU : MURAT ŞAHİN

Maç öncesi Eski futbolcumuz ve Doğantepespor Genel kaptanı Yalçın Kıldıran ve Doğantepespor kaptanı  İshak Topçu’ya çiçek taktim edildi.Doğantepespor  maça çıkmadan önce liderliği korumayı hedefliyordu ve en kötü 1 puan almak istiyordu.

Maça etkili başlayan ve Doğantepespor’u oynatmamaya hedeflenen Linyitspor futbolcuları adeta oyunu Doğantepe sahasına yıktı .
 28. dk rakibin sol kanatın dan kullanılan ortada Tavşanlı Linyitspor Kaptanı Fatih Yılmazlar 1-0 öne geçiren golü kaydetti.
 35 dk ceza sahasın dışından İbrahim Zeytin mükemmel bir şut çıkardı ve Tavşanlı Linyitspor’un 2. Golünü kaydetti. 2-0

39 dk Adem’in ara pasına haraketlenen Şahin Gizlenci aşırtma bir vuruşla Tavşanlı Linyitspor 3-0’lık üstünlüğe taşıdı ve ilk yarının son golünü atmış oldu.
65 dk  Sinan defans arkasına attığı topa hareketlenen Şahin Gizlenci kalecinin yatırarak üstünde kısa aşırttırma attı ve kendisinin 2. Tavşanlı Linyitspor’un 4. Golünü kaydetti 4-0
 76 dk Tavşanlı Linyitspor yaklaşık 3-4 dk topu ayağında tuttu ve bu sırada taraftarlardan oley sesleri gelmeye başlayınca Doğantepespor oyuncusu Emirhan Odabaşı’nın Tavşanlı Linyitspor oyuncu Emre Çölgecen’e sert faulü iki taraf futbolcuları arasında gerginliğe yol açtı.
90 dk Linyitspor’un hem üstün oyununu skor ile taçlandırdı ve 4-0 gibi net bir galibiyet aldı ve rakiplerine adeta göz dağı verdi.

Sponsor Reklam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir