Tavşanlı Öğrenciler İçin Otobüs Hazırladı

Kategori Tavşanlı Haber

TAVŞANLI BELEDİYESİ, ÖNLİSANS DÜZEYİNDE KAMU PERSONELİ SEÇME SINAVI’NA KATILACAK OLAN ÖĞRENCİLER İÇİN KÜTAHYA’YA ÜCRETSİZ OTOBÜS KALDIRACAK. PAZAR GÜNÜ YAPILACAK OLAN BU SINAVA TAVŞANLI BELEDİYESİ’NİN TAHSİS ETTİĞİ ARAÇLARIYLA GİTMEK İSTEYEN ADAYLARIN, BELEDİYE HİZMET BİNASININ 3. KATINDA BULUNAN BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ’NE SINAV GİRİŞ BELGELERİ İLE BİRLİKTE BAŞVURMALARI GEREKİYOR.

Üniversitelerin 2 yıllık eğitim veren önlisans bölümlerden mezun olan vatandaşlara yönelik düzenlenecek “2018 KPSS” 4 Kasım Pazar günü gerçekleştirilecek. 
Tavşanlı Belediyesi bu sınava girecek olan adaylar için Cumhuriyet Meydanı’ndan ücretsiz araç kaldıracak. 


Araçlar sınav bitiminde adayları tekrar Tavşanlı’ya getirecek.
Kütahya’daki sınava Tavşanlı Belediyesi’nin tahsis ettiği bu araçlarla gitmek isteyen KPSS adaylarının, sınav giriş belgeleri ile birlikte en geç Cuma günü mesai bitimine kadar Tavşanlı Belediyesi’nin 3. Katında bulunan Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Bürosuna başvurmaları gerekiyor.


Bu arada ÖSYM’nin yayınladığı sınav takvimine göre sınav sonuçları ise 29 Kasım 2018’de adayların erişimine açılacak. Sonuçlar açıklandığı zaman, adaylar sonuçlarını ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr adresinden T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile öğrenebilecek. Sınav sonuç belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecek.

Sponsor Reklam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir